Ústí nad Orlicí

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Pracuji v Ústí (knihovna, ajťák), bydlím v Letohradu, mohu rozvést či pomoci kdekoliv na trase (ale spíše mimo běžné pracovní hodiny). Máme větší auto (7 míst, případně skříň či náklad do rozměru 120x110x220) s vozíčkářskou úpravou (rampa + máme vozík navíc, pokud byste potřebovali odvézt někoho se sníženou pohyblivostí). Takže nejen nákupy ale klidně i nábytek či něco většího, případně na výlet. Rád večer či ráno vyvenčím psa (Letohrad a okolí). Mohu pomoci s matematikou a přírodními vědami, angličtinou, případně s technikou jako je zejm. počítač, chytrý telefon atp.
Nabízím pomoc s hlídaním dětí u vás nebo i u sebe doma. Jsem 21 létá studentka pedagogické vysoké školy a mám mnoho zkušeností s dětmi. Přes léto vypomáhám již 3 roky v dětském domově a přes rok hlídám dětičky v rodinách ☺️ Mám řidičský průkaz, mluvím plynule anglicky a umím se postarat i o domácnost.

Eliška Matyášová

702450007

elisa101@seznam.cz

Rád Vám pomůžu s venčením psů, nákupem, vyzvednutím léků, prakticky s čímkoliv co budete potřebovat. Pište, volejte, pokud neodpovím hned, brzy se ozvu zpátky :)

Michal Držmíšek

739 948 687

drzmism1@hsvos.eu

https://www.facebook.com/micha...