potravinová pomoc

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Pracuji v Ústí (knihovna, ajťák), bydlím v Letohradu, mohu rozvést či pomoci kdekoliv na trase (ale spíše mimo běžné pracovní hodiny). Máme větší auto (7 míst, případně skříň či náklad do rozměru 120x110x220) s vozíčkářskou úpravou (rampa + máme vozík navíc, pokud byste potřebovali odvézt někoho se sníženou pohyblivostí). Takže nejen nákupy ale klidně i nábytek či něco většího, případně na výlet. Rád večer či ráno vyvenčím psa (Letohrad a okolí). Mohu pomoci s matematikou a přírodními vědami, angličtinou, případně s technikou jako je zejm. počítač, chytrý telefon atp.
Dobrý den,

jsem mladá, flexibilní a momentálně se spoustou volného času, který mohu užitečně využít. Proto bych ráda nabídla pomoc s čímkoli, co budete potřebovat. Ať už to bude nákup, pochůzky apod. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

Veronika Váňová

775245953

vercavanova@seznam.cz

Dobrý den ve spolek, jsem flexibilní 30ti letý, plný sil a se spoustou volného času. Velmi rád někomu s něčím, téměř čímkoliv, co zvládnu, pomůžu. Vlastním kolo (s nosičem a košíkem), takže jsem mobilní a rychlý po Praze. Automobil nevlastním. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

ovi

608403291

ovihorak@gmail.com

Nabízím pomoc s nákupy atp. všem, kdo se bojí nebo nemůže ven.
Nabizim pomoc pri nákupu, venceni pejska, popr.v nutnych pripadech odvoz k lekari. Jsem profesionalni sportovec.Kontakt by byl pred domem, budu mit na sobě Respirator typu FFP3 a ochrané brýle. Musime si pomahat. Teplice a cely OKRES TEPLICE

Vladislav Tulacek

774590098

Tulaaacek@email.cz

https://m.facebook.com/?_rdr

Nastala výjimečná situace, která ohrožuje zdraví občanů, především těch starších. To nás, jako mládežnickou neziskovou organizaci Parlament dětí a mládeže města Ostravy, motivovalo k tomu, abychom těmto lidem pomohli, a proto od dnešního dne budeme v městském obvodu Mariánské Hory a Hulváky a v Porubě rozvážet potraviny a léky. Pokud tedy potřebujete pomoc s nákupem nebo znáte někoho, kdo by tuto pomoc přivítal, kontaktujte nás na našem Facebooku nebo telefoním čísle: 604 472 522