ostatni

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Nabízím pomoc s nákupem a ostatními potřebami, vynést smetí, úklid apod.

Pavel Večeřa

731573765

Vecus@seznam.cz

Rád pomohu ostatním s potřebnými nákupy, vyzvednutím věcí a podobně.

Dominik Bečka

775609939

dominik.becka@gmail.com

Nabízím pomoc seniorům, ale i všem ostatním, kteří to budou potřebovat. Nakoupím, vyzvednu léky, vyvenčím pejska, dopravím Vás k lékaři...Samozřejmě vše zdarma!!!

Michal Miřejovský

724285065

mejrex@seznam.cz

https://www.facebook.com/micha...

Dobrý den, jsem sice pouhá patnáctiletá dívka z Chvaletic, ale myslím, že v tomto na věku nezáleží a každý kdo potřebuje pomoc ji ocení. Nabízím proto veškerou nutnou pomoc. Nákup, venčení pejska a vše co vás napadne a je v mých silách. Je důležité aby si i tato mladistvá generace uvědomila a pomáhala ostatním, více ohroženým.

Viktorie Pinkasová

601 529 836

vikipinkasova@seznam.cz

Nabízím pomoc seniorům, ale i všem ostatním, kteří to budou potřebovat. Nakoupím, vyzvednu léky, vyvenčím pejska, doprovodím Vás k lékaři. Děti mohu doučit německý či anglický jazyk. Jsem flexibilní a mohu Vám být kdykoliv k dispozici. Praha 10 - Záběhlice, Zahradní město, Hostivař, Strašnice, Skalka atd. Vše bezpečně a hygienicky.

Tomáš

605908644

aipion7@hotmail.com

Nabízím pomoc seniorům a všem ostatním. Nakoupím, přinesu nákup i léky. Po domluvě je možná i jiná pomoc.

Viktorie Bláhová

607429361

bl.viki@seznam.cz

Nabízím >>
• seniorům a jiným ohroženým skupinám nákup, venčení psů či další pochůzky a vyřizování
• rodinám s dětmi hlídání a doučování (AJ, ČJ, dějepis, zeměpis, ZSV)
~
Vše zodpovědně a s ohledem na zdraví vaše i mé.
~
Nejlépe centrum města, Přívoz, Poruba či Polanka nad Odrou.
~
Pracuji v kultuře, a mám proto momentálně, vzhledem k situaci, dostatek volného času, který bych ráda smysluplně využila k pomoci ostatním. Jestli můžu přiložit ruku k dílu, ozvěte se.
~
739 814 009
Jsem studentka vysoké školy a ráda bych pomohla ostatním lidem. Můžu obstarávat nákupy, venčit pejsky, či hlídat děti a doučovat látku ze základní školy.

Petra Kroupová

776807021

igracek566@seznam.cz

Pomoc ostatnim s čím bude potřeba
Nabízím pomoc ve formě hlídání psů u mě doma, jelikož mám do konce března home office. Doma mám čtyřletého kastrovaného psa, který se snese s ostatními psy. Žiju v rodinném domě s velkou zahradou. Mám k dispozici velkou klec s pelechem jako zázemí, kde mají psi klid. S hlídáním psů a manipulací s nimi mám zkušenosti. V případě zájmu se mi prosím ozvěte a vezměte s sebou pejskovi očkovák, jídlo a třeba i oblíbenou hračku. Zaručuji se, že bude pejsek v nejlepších podmínkách a bude o něj krásně postaráno :) Na webových stránkách www.ohmydog.cz si můžete přečíst víc info o mně a o mých zkušenostech se psy. ******** Taky ráda zajedu na nákup starším či nemocným lidem, ale bohužel využívám jen MHD, takže pouze v okolí mého bydliště.