nabídka

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Pracuji v Ústí (knihovna, ajťák), bydlím v Letohradu, mohu rozvést či pomoci kdekoliv na trase (ale spíše mimo běžné pracovní hodiny). Máme větší auto (7 míst, případně skříň či náklad do rozměru 120x110x220) s vozíčkářskou úpravou (rampa + máme vozík navíc, pokud byste potřebovali odvézt někoho se sníženou pohyblivostí). Takže nejen nákupy ale klidně i nábytek či něco většího, případně na výlet. Rád večer či ráno vyvenčím psa (Letohrad a okolí). Mohu pomoci s matematikou a přírodními vědami, angličtinou, případně s technikou jako je zejm. počítač, chytrý telefon atp.
Nabízím pomoc s venčením pejsků, nákupem, po dohodě i doprovodem k lékaři, příp. jinými potřebnými věcmi. Mám k dispozici auto.

Kateřina

+420603719565

katerina.stara@seznam.cz

Moc ráda Vám pomůžu s nákupem, vyzvednutím léků, vyvenčením psa nebo s čímkoli jiným co budete potřebovat jako je domácí uklid a vše okolo .

Michaela Vlckova

735831185

miska.vlckova@email.cz

Nabízím pomoc komukoliv, kdo to potřebuje. Přinést nákup, vyzvednout zboží, pohlídat dítě, uvařit něco menšího, poklidit cokoliv jiného bude potřeba. Nejlépe Praha 18 - Letňany, Praha 9 Prosek, Střížkov

Dana Tučková

+420773100084

tuckova.dana@seznam.cz

Dobry den nabízím pomoc seniorům kteří by potřebovali nakoupit , vyzvednout léky nebo cokoliv čas mám pořád takže se stačí ozvat .

Jakub Bábík

603788007

Jakub.babik@seznam.cz

PRIPRAVUJEME A ZAKLADAME MUZEUM ROUSEK A HLEDAME DOBROVOLNE DARCE A VYROBCE ROUSEK Z CR A SR, KTERI BY SVOJE VYROBENE ROUSKY BEZPLATNE DAROVALI DO SBIRKY TOHOTO MUZEA. I V TETO NELEHKE DOBE JSME DOKAZALI, ZE KDYZ JDE DO TUHEHO UMIME DRZET SPOLU, NAVZAJEM SI POMAHAT A TAHNOUT ZA JEDEN PROVAZ. JAK SE I BEHEM PANDEMIE UKAZALO, JSOU CESI SCHOPNI VYTVORIT OPRAVDU ORIGINALNI KOUSKY RUZNYCH BAREV, VZORU, DRUHU, STRIHU, S LOGEM, VLAJKOU NEBO DOKONCE VYSIVANE Z MORAVY, ATD, ATD. RADI BYCHOM, ABY SE TOTO VSE STALO NEDILNOU SOUCASTI NASI HISTORIE, ABYCHOM I PO CASE MOHLI ZAVZPOMINAT NA DOBU, KDY LIDSTVU NEBYLO ZROVNA DO SMICHU. PRIPRAVUJEME TAKE WEBOVE STRANKY. PROSIME TAKE O MAXIMALNI SDILENI TETO ZPRAVY NA SOCIALNICH SITICH, ABY SE TATO ZPRAVA DOSTALA K CO MOZNA NEJVETSIMU OKRUHU LIDI, KTERI BY SE CHTELI NEZISTNE DO TETO SBIRKY ZAPOJIT. MUZEME TIMTO POCINEM CELEMU SVETU I SOBE UKAZAT, ZE LIDSKA FANTAZIE, LIDOVA TVORIVOST A SIKOVNOST CESKYCH RUKOU JE K NEZAPLACENI. UVITAME I DALSI NAMETY A NAVRHY CO VSE BY MOHLO VE SBIRCE JESTE BYT. DEKUJEME VSEM KTERI SE DO PROJEKTU ZAPOJI.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

Ktera sikovna svadlena nebo jina dobrovolnice dokaze usit bavlnene rousky, oteviraci se zipem. Musi byt dvouvrstve, ruzne barvy a motivy pro deti i dospele, take v ruzove a cerne barve. Nejlepe na gumicku za usi.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

Pomoc především nemocným Covid 19

Pavel Novák

603107293

pafkanovak@gmail.com

Ráda pomohu s nákupem, pochůzkami, venčením a hlídáním dětí.
Jsem studentka VŠ pedagogické fakulty UK. K dětem mám vřelý vztah a mám s nimi zkušenosti. Naopak se psy moc zkušeností nemám, ale i tak věřím, že bych venčení zvládla.
Pohybuji se v Karlíně - ideálně docházková vzdálenost na všechny směry od historické budovy Invalidovny.
Nabízím svou pomocnou ruku při: VENČENÍ MAZLÍČKŮ nebo HLÍDÁNÍ DĚTÍ.

Mám volný čas, který ráda smysluplně využiji. K dětem mám blízký vztah, hraji například v dětských představeních, vypomáhám na dětských akcích. S domácími mazlíčky tolik zkušeností nemám (žádného nevlastním), ale o to více jim ráda věnuji svůj čas.

PRAHA 4 - PODOLÍ: Pomáhat budu ideálně a nejraději ve svém blízkém okolí, nebo někde, kam mohu dojet na kole.

První kontakt poprosím prostřednictvím emailu, jsem zde aktivní, odpovím brzy.

Monika Smiešková

smies.moni@gmail.com

Pomoc po telefonu, e-mailu, messengeru. Doléhá na Vás tíživá situace a chcete si o tom promluvit? Nabízíme poradenství o sociálních dávkách-kde a jak požádat, základní informace o covid-19, poradenství ohledně závislostí u Vás nebo osoby blízké, informace o možnostech léčby závislostí.

kontaktní centrum KAPPA-HELP

773 821 009

terén@kappa-help.cz

https://www.facebook.com/Konta...

Pomůžeme s nákupem potravin, vyzvednutím léků, venčením psa v obcích na území Přerovska. Cílovou skupinou jsou osoby v nouzi (osoby bez přístřeší nebo osoby, kterým hrozí ztráta bydlení), osoby v karanténě, osoby závislé, senioři, matky samoživitelky, osoby pečující o osobu blízkou a osoby se zdravotním postižením. Máme k dispozici automobil - dojedeme i do odlehlejších lokalit. Po-Pá 10:00 - 16:00
Mohu dojít na nákup, vyzvednout léky, či vyvenčit domácí mazlíčky. Pohybuji se na Praze 6.

Martin Menčík

607284182

martin31.12.1968@seznam.cz

Nabízím pomoc s čímkoliv převážně v okolí Žebráku, Hořovic, Zdic a Berouna :)
Samozřejmě vlastním roušku, rukavice i dezinfekční prostředky.
Nabízím nákup potravin a léků, venčení pejsků, nebo vám dojdu na poštu. Nabízím i hlídání a doučování dětí (pracuji jako učitelka ZŠ).

Kristýna Poslední

721991255

posledni.kr@seznam.cz

Hezký den, jmenuji se Taťána. Nabízím venčení psů - mám je velice ráda a mám dlouholeté zkušenosti. Bydlím u Anděla - tedy: Petřín, Malvazinky, park Sacre Cueur. (Preferuji docházet za klienty pěšky, nikoli MHD.) Lidem nejvíce zatíženým současnou situací mohu nabídnout i hlídání dětí, eventuálně s doukou angličtiny a částečně i se základy výuky na klavír. Pracuji doma, jsem tedy značně časově flexibilní. Vycházím ven minimálně ( i proto, že se starám o svou starou mamiku). V mé rodině, mezi přáteli i známými není nikdo nemocný.
Těším se na nabídky. Pomohlo by to i mně - vyjít ven s tím, aby to mělo nějaký smysl.
S přáním dobrého, s vírou v dobro a naději... A: úsměv i pod rouškou :) Taťána

Taťána Morrow

777630724

to-morrow@volny.cz

Ráda pomůžu s čímkoliv s čím budu moci. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma! Mohu jak v pracovních dnech, tak i o víkendech.
Ráda pomůžu s čímkoliv s čím budu moci. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma! Mohu jak v pracovních dnech, tak i o víkendech.
Dobrý den, nabízím pomoc, - hlídání dětí, venčení zvířat, nákup potravin - Ostrava, Slezská Ostrava - Radvanice a její blízké okolí.
Martina Hekerová.
Ráda pomůžu starším lidem, kteří jsou v době nákazy koronaviru nejvíce ohrožení, tudíž je pro ně rizikové pohybovat se na veřejnosti mezi větším počtem lidí. Budu ráda, když budu mít šanci to aspoň někomu z nich ulehčit v těchto dnech❤️

Marika Fojtová

607 926 070

mari.fojtova@gmail.com

Nabízím pomoc každému, kdo ji v tomto období šířícího se onemocnění potřebuje. Rád vám nakoupím potřebné potraviny a dovezu do místa vašeho bydliště. Mimo nakupování se na mě můžete taktéž obrátit s jakoukoliv žádostí o pomoc. Uvedené nabízím na celém okresu Jičín a v blízkém okolí města Hradce Králové. Osobám, samoživitelek nabízím materiální pomoc.

J. F.

604594204

backpage@centrum.cz

Rád pomůžu s čímkoliv co je v mých silách. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Nemám automobil, proto nejlépe v lokalitě Vesec nebo Vratislavice ale nedělá mi problém chodit pěšky či na kole, jen ať je to rozumná vzdálenost :) Případně mohu doučovat AJ.

Adam Roth

739417663

adamu.roth@seznam.cz

Hezký dobrý den! Rád pomůžu s čímkoliv s čím budu moci! Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma!
Liberec a okolí!!!

Všem přeji hlavně zdraví!

Roman Drahoňovský

774886747

roman.drahonovsky@email.cz

Jsem studentka Speciální pedagogiky, momentálně pobývám doma (Šarovy) a jsem ochotna jakkoliv a s čímkoliv pomoci. Mé časové možnosti nejsou nikterak omezené.
Pomůžu podle potřeby, můžu před dveře donést nákup, šít roušky, venčit psa nebo doučovat vaše děti přes internet :)

Illyria Brejchová

702819910

illyriab@gmail.com

Nabízím pomoc lidem, kteří jí v této době nejvíc potřebují. Jsem schopna nakoupit potraviny, léky, nebo třeba vyvenčit pejska. Lokalita Zličín, Řepy.
Nikola

Nikola J.

608801301

nikolajezkova1@seznam.cz

Nabízím pomoc. :) Hlídání , Nákup, vyzvednutí léků, venčení. Cokoli co bude potřeba. :)
Dobrý den,

kdyby někdo potřeboval pomoc s donáškou potravin nebo léků, příp. doručením písemností na poštu, venčením psa a podobně, nabízím pomocnou ruku :).

Pěkný den.

Michal

Michal Volfinau

702961685

volfinau@gmail.com

Nabízím pomoc s nákupem, vyřízením pochůzek, venčením, možnou pomocí s úklidem např vynesení odpadků, pomoc na zahrádce apod. Mohu i pohlídat děti, např je vzít na procházku, bydlím na Praze 4/Podolí. Mám auto, nakoupila přivezu i větší nákup.

Eva Van Wagenen

776822444

eva.van.wagenen@gmail.com

Venčení, nákupy, doučování, hlídání

Zuzana Frantíková

774982565

Frantikova@akfrantikova.cz

Zuzana Frantíková

Dobrý den,
z důvodu karanteny bych chtěl požíádat o doručení menšího nákupu, protože nemohu vycházet ven.
Pokud možno během pondělí

Tomáš

horno@stream.cz

Nabízím pomoc jakéhokoliv charakteru, například nákupy potravin, vyzvednutí léků či venčení domácích mazlíčků.

Terezie Přinesdomů

607638228

teriiprii@gmail.com

Ráda pomohu těm, kteří to v této situaci potřebují. Nabízím venčení pejsků a nakupování. Každý den mám jiné časové možnosti, takže záleží na domluvě. :)

Sandra Savićová

774102883

savicova.sandra@seznam.cz

Nabízím, co bude potřeba, ale nemám auto, ani šicí stroj. Ráda dovezu nákup, zajdu do lékarny, na poštu ...

Michaela Štellerová

776557012

misa.stellerova@gmail.com

Zdravím, nabízím pomoc s hlídáním dětí. :)

Anna Stehlíková

ana.stehlik@seznam.cz

Dobrý den, rád bych se zapojil do jakékoli smysluplné dobrovolnické činnosti. Mám prostor v odpoledních/večerních hodinách v pracovních dnech a kdykoli o víkendu. Bydlím v Praze 4 Podolí, dopravní prostředek bohužel nemám.

Michal Voldán

775011602

michalvoldan@yahoo.com

Nabízím pomoc s obstaráním nákupu, venčení psa, hlídání dětí či zprostředkování roušky a další, na čem se případně domluvíme.

Markéta Truhlářová

721374928

truhlarova.jabok@gmail.com

Nabízím pomoc s nákupy, venčením psů, dodávkou léků, atp.

Jitka Maludová

702906447

maludova.jitka@seznam.cz

Nabízím zdarma pomoc seniorům nebo komukoliv, kdo potřebuje něco zařídit, nakoupit, dovézt. Ráda pomůžu kdekoliv v Hradci Králové. Mohu i pohlídat děti. Vše je na domluvě.

Aneta Nováková

720044685

novaanet@gmail.com

Krasny den vsetkym, ponukam vypomoc s nakupmi pripadne s vencenim psa. Kludne sa ozvite a na case sa spolu dohodneme.

Peter Sladecka

727812858

sladelade@yahoo.com

Pomohu zaměstnaným a unaveným rodičům s výukou dětí online (přes e-mail nebo Skype). Doučím, vysvětlím, procvičím, zkontroluji... Nabízím češtinu, angličtinu, dějepis, prvouku, ZSV, latinu. Jakákoliv úroveň od prvňáčků po maturanty - pracuji v MŠ, v jazykové škole a na gymnáziu, doma mám druháka.

Barbora Hejnová

bara.hejnova@seznam.cz

Pomáháme všem potřebným s nákupy jak potravin tak i léků na předpis, venčením pejsků, s listoními zapsilkami a zdravotníckými pomůckami.

800 160 166

Andrej

608 000 377

andron92@hotmail.com

zivot90.cz

Dobrý den, ode dneška jsem také na nucené dovolené a tudíž se spoustou volného času. Jsem schopný nakoupit, vyvenčit psa či jinou pomoc. Co bude třeba. Kontaktujte mě a určitě se domluvíme na detailech.
Pěkný den, Kryštof

Kryštof Sobotka

+420737332476

krys.sobotka@gmail.com

Nabízím pomocnou ruku s nákupy, venčení, hlídání, starání. Zkrátka cokoliv, co by mohlo pomoci někomu v nesnázi v časech nouzového režimu. Nemám auto, tak prosím okolí Praha 17 - Řepy.

Petronela Weberová

728877926

weberovapetronela@gmail.com

Předchozí 1 2 3 4 18