Liberec

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Rád pomůžu s čímkoliv co je v mých silách. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Nemám automobil, proto nejlépe v lokalitě Vesec nebo Vratislavice ale nedělá mi problém chodit pěšky či na kole, jen ať je to rozumná vzdálenost :) Případně mohu doučovat AJ.

Adam Roth

739417663

adamu.roth@seznam.cz

Hezký dobrý den! Rád pomůžu s čímkoliv s čím budu moci! Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma!
Liberec a okolí!!!

Všem přeji hlavně zdraví!

Roman Drahoňovský

774886747

roman.drahonovsky@email.cz

[IT PORADENSTVÍ]
Zlobí vás notebook nebo počítač? Nevíte si rady s nastavením Windows, aplikací, vyskakujícími okny, pomalým systémem nebo (počítačovým) virem? Řešíte výběr nového zařízení a potřebujete poradit? Potřebujete něco nastavit, ale nevíte jak?

Napište mi. Buď to vyřešíme po mailu, nebo si zavoláme popř. se k vám na zařízení připojím vzdáleně a nastavím, co bude třeba.

Pomoc mohu nabídnout napříč celou republikou. Stačí mít k tomu pouze internetové připojení.
Nemáte čas učit se s vašimi dětmi v době karantény? Nerozumíte problematice nebo ji neumíte dětem vysvětlit? Nabízím pomoc formou online doučování matematiky pro základní a střední školy zdarma. Studovala jsem matematický obor na VŠ a mám mnohaleté zkušenosti s doučováním. Mohu např. vysvětlit látku přes skype, zaslat příklady k procvičování či vytvořit online testy. V případě zájmu mě kontaktujte emailem a uveďte, s čím konkrétně potřebujete pomoci.

Radka Domanská

776686939

radka.dom@volny.cz

Nabízím, že dojedu nakoupit lidem, pro které je vycházení nejnebezpečnější (senioři, atp.). Dle dodaného nákupního seznamu nakoupím, dovezu až ke dveřím. Liberec + Jablonec nad Nisou a blízké okolí.

Václav Bureš

776667096

vacl@vbures.cz

Nabízím pomoc s nákupy, venčením psů, hlídání dětí apod. co bude v mých silách. Mám k dispozici auto. Samozřejmě vše zdarma.

Monika Herodesová

734485408

monika.herodesova@gmail.com

Dobrý den, mohu Vám dojít nakoupit nejen potraviny, vyvenčit pejska, ušít roušku. :-)

Věra Ozogánová

vekousek@seznam.cz

Nabízím pomoc s nákupem, s donáškou léků nebo s venčením psů lidem, kteří jsou v nejohroženějších skupinách (nemocní, staří). Jsem mladá psycholožka, zařízení, kde pracuji, je dočasně zavřené, mohu tedy celý den.

Eliška Vaňková

731582740

vankova.eli@gmail.com

Jsem studentka VŠ a nabízím pomoc s nákupem, venčením pejsků, donášku léků apod. pro osoby, které nemohou/nechtějí (jsou např. v rizikové skupině) vycházet ven. Mám s dobrovolnictvím dlouholeté zkušenosti (např. Adopce seniora, aktivity v neziskovce Naděje apod.). Moc ráda pomohu s čímkoliv dalším, neváhejte mě kontaktovat. Kristýna

Kristýna Dvořáková

774281715

kikina.dvor@seznam.cz

Ráda pomůžu s čímkoli bude možné a bude v mých silách. Dovézt nakup, léky, zařídit co bude třeba.

Pavlína Müllerova

731 103 862

pavlina.mullerova@gmail.com

Nabízím pomoc s nákupem pro seniory/chronicky nemocné, venčení psů, cokoliv. Díky zavřené škole a ukončení brigády z důvodu nedostatku práce jsem k dispozici po celý den.

Johana Tomášová

731316819

Tomasova.johanka@seznam.cz