krmivo pro zvířata

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Pracuji v Ústí (knihovna, ajťák), bydlím v Letohradu, mohu rozvést či pomoci kdekoliv na trase (ale spíše mimo běžné pracovní hodiny). Máme větší auto (7 míst, případně skříň či náklad do rozměru 120x110x220) s vozíčkářskou úpravou (rampa + máme vozík navíc, pokud byste potřebovali odvézt někoho se sníženou pohyblivostí). Takže nejen nákupy ale klidně i nábytek či něco většího, případně na výlet. Rád večer či ráno vyvenčím psa (Letohrad a okolí). Mohu pomoci s matematikou a přírodními vědami, angličtinou, případně s technikou jako je zejm. počítač, chytrý telefon atp.
Mohu dojít na nákup, vyzvednout léky, či vyvenčit domácí mazlíčky. Pohybuji se na Praze 6.

Martin Menčík

607284182

martin31.12.1968@seznam.cz

Ráda pomůžu s čímkoliv s čím budu moci. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma! Mohu jak v pracovních dnech, tak i o víkendech.
Ráda pomůžu s čímkoliv s čím budu moci. Nákupy potravin, léků drogerie apod. Venčení domácích mazlíčků, obstarání léků těm co to potřebují a zkrátka s tím co bude třeba zařídit! Samozřejmě zdarma! Mohu jak v pracovních dnech, tak i o víkendech.
Ráda pomohu těm, kteří to v této situaci potřebují. Nabízím venčení pejsků a nakupování. Každý den mám jiné časové možnosti, takže záleží na domluvě. :)

Sandra Savićová

774102883

savicova.sandra@seznam.cz

Milí lidé, velmi ráda Vám pomohu s vyvenčením pejska, donesením nákupu, vyzvednutím zásilky na poště, donesením léků a vše co budete potřebovat. Mohu pomoci během celého týdne dle domluvy. Jsem z Moravského předměstí II.Pokud máte nějaké otázky určitě napište. Držte se! :)
Dobrý den ve spolek, jsem flexibilní 30ti letý, plný sil a se spoustou volného času. Velmi rád někomu s něčím, téměř čímkoliv, co zvládnu, pomůžu. Vlastním kolo (s nosičem a košíkem), takže jsem mobilní a rychlý po Praze. Automobil nevlastním. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

ovi

608403291

ovihorak@gmail.com

Shanim dodavetele rousek z cele CR, urceno pro seniory v domovech duchodcu, zdravotniky, policisty, do nemocnic, a vsem dalsim potrebnym kteri jich maji stale nedostatek. Zaroven v UL kraji nabizim dalsi sluzby pro seniory, maminky na MD, samozivitelky, v karantene.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

cekytrans@seznam.cz

Nabízím pomoc s nákupem, venčením, vyzvednutím léků a dalšími nezbytnými pochůzkami :)

Eno Adžem

720071346

enoadzem@gmail.com

Nabízím 2x týdně pomoc starším občanům v oblasti HK - Labská kotlina.
Jezdím 2x týdně za babičkou (většinou úterý a pátek). Mohu po cestě nakoupit a dovést jídlo, drogerii. Vyvenčit domácího mazlíčka.
Pouze v týdnu, časově 14:00 - 17:00 Hod.
Zavolejte nebo napište sms.

Eliška Vohnoutová

777900379

vohnoutova.eliska@seznam.cz

Nabízím nákup a dovoz nezbytného zboží a potravin. K dispozici auto - větší nákup. ( Kdekoliv HK + bližší okolí)
Venčení psů. ( Jungmannova ulice, Farářství, Pražské předměstí)

Vše po 16h.
Prosím sms, zavolám zpět(psát můžete v průběhu dne, budu volat zpět co to půjde - dříve než 16h).

Eva Kobrlová

732232071

evakobrlova@gmail.com

Nabízíme nákupy, vyzvednutí léků a zásilek, venčení psů a dopravu. To vše v Kroměříži a jeho okolí. Tyto služby jsou určeny především pro seniory, osoby v karanténě a osoby se sníženou pohyblivostí.

Terezie Dvorackova

606872471

terezie19@email.cz

Můžu vyvenčit psa, nakoupit jídlo, drogerii nebo potřeby pro mazlíčky. Taky můžu pomoct nadálku s technikou - třeba nastavit televizi, mobil nebo počítač. Mám auto a můžu odvézt / dovézt věci. Jediná moje podmínka je abysme nepřišli do příliš osobního kontaktu kvůli šíření COVID (mám domácí roušku :)