Děčín

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Nabízím pomoc s nákupy, venčením psů, dodávkou léků, atp.

Jitka Maludová

702906447

maludova.jitka@seznam.cz

Shanim dodavetele rousek z cele CR, urceno pro seniory v domovech duchodcu, zdravotniky, policisty, do nemocnic, a vsem dalsim potrebnym kteri jich maji stale nedostatek. Zaroven v UL kraji nabizim dalsi sluzby pro seniory, maminky na MD, samozivitelky, v karantene.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

cekytrans@seznam.cz

Mohu pomoc s pečivem. Děčín ulice Horská a okolní, pod nemocnicí. Ručně pečené rohlíky/bagety, chleba případně další z domácí pekárny na zkoušku podle výběru, některé mají jinou chuť než kupované ale to je i o zvyku a přísady. jen pár čerstvých kousků co sama zvládnu, zkusím dodržet nejvyšší hygienu a opatrnost co v této situaci jde a předat dál. Někdo radši zajde do krámu ale ne každý den a riziko je tam vetsi, než od jednotlivce co dba na hygienu. Nemám momentálně žádný příjem pro sebe tak aspoň úhradu výdaje za suroviny, nebo směnný obchod, výpomoc.

Věra Hadrbolcová

778004868

f.karablack@gmail.com

Dobrý den, nabízím Vám pomoc, pokud nemůžete odejít z bytu. Dojdu Vám na nákup, pro léky, popř. na jiné pochůzky, nebo Vám vyvenčím pejska.
Nabízím pomoc s nákupy, donesením léků, venčení psů atd.

Anna Skřivánková

604740561

anna.skrivankova@nativity.cz