Česko

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

PRIPRAVUJEME A ZAKLADAME MUZEUM ROUSEK A HLEDAME DOBROVOLNE DARCE A VYROBCE ROUSEK Z CR A SR, KTERI BY SVOJE VYROBENE ROUSKY BEZPLATNE DAROVALI DO SBIRKY TOHOTO MUZEA. I V TETO NELEHKE DOBE JSME DOKAZALI, ZE KDYZ JDE DO TUHEHO UMIME DRZET SPOLU, NAVZAJEM SI POMAHAT A TAHNOUT ZA JEDEN PROVAZ. JAK SE I BEHEM PANDEMIE UKAZALO, JSOU CESI SCHOPNI VYTVORIT OPRAVDU ORIGINALNI KOUSKY RUZNYCH BAREV, VZORU, DRUHU, STRIHU, S LOGEM, VLAJKOU NEBO DOKONCE VYSIVANE Z MORAVY, ATD, ATD. RADI BYCHOM, ABY SE TOTO VSE STALO NEDILNOU SOUCASTI NASI HISTORIE, ABYCHOM I PO CASE MOHLI ZAVZPOMINAT NA DOBU, KDY LIDSTVU NEBYLO ZROVNA DO SMICHU. PRIPRAVUJEME TAKE WEBOVE STRANKY. PROSIME TAKE O MAXIMALNI SDILENI TETO ZPRAVY NA SOCIALNICH SITICH, ABY SE TATO ZPRAVA DOSTALA K CO MOZNA NEJVETSIMU OKRUHU LIDI, KTERI BY SE CHTELI NEZISTNE DO TETO SBIRKY ZAPOJIT. MUZEME TIMTO POCINEM CELEMU SVETU I SOBE UKAZAT, ZE LIDSKA FANTAZIE, LIDOVA TVORIVOST A SIKOVNOST CESKYCH RUKOU JE K NEZAPLACENI. UVITAME I DALSI NAMETY A NAVRHY CO VSE BY MOHLO VE SBIRCE JESTE BYT. DEKUJEME VSEM KTERI SE DO PROJEKTU ZAPOJI.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

Jsem studentka Speciální pedagogiky, momentálně pobývám doma (Šarovy) a jsem ochotna jakkoliv a s čímkoliv pomoci. Mé časové možnosti nejsou nikterak omezené.
Nabizim vypomoc s nakupem, vencenim nebo prace v byte nebo na baraku lidem kteri potrebuji, zejmena starsim obcanum a duchodcum.
Shanim dodavetele rousek z cele CR, urceno pro seniory v domovech duchodcu, zdravotniky, policisty, do nemocnic, a vsem dalsim potrebnym kteri jich maji stale nedostatek. Zaroven v UL kraji nabizim dalsi sluzby pro seniory, maminky na MD, samozivitelky, v karantene.

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

cekytrans@seznam.cz

Nabízím psychickou podporu (telefon, skype případně osobně po domluvě).

Kateřina Baltrock

777009397

katerina.baltrock@gmail.com

Pokud shanite rousky a gely, mrknete na tvhity.cz,nebo vsevakci.cz

Martin Cekal

722415915

cekytrans@seznam.cz

cekytrans@seznam.cz

nabízím jakoukoliv pomoc, podporu při realizaci, manuální práci atd

Jarda Marek

608100190

oduchakuchu@seznam.cz