České Budějovice

Důležité upozornění pro pomáhající

Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu s lidmi, kterým pomáháte. Pamatujte, že každý přímý kontakt s potenciálním přenašečem viru pro ně může být fatální.

Máte-li možnost, používejte roušky a dezinfekční přípravky (máte-li k nim přístup), co nejčastěji si umývejte ruce.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte v každém případě doma – vašeho „klienta“ jistě ochotně převezme někdo jiný.

Buďte hodní a buďte zdrávi!

Informace o onemocnění najdete na webech Ministerstva zdravotnictvíO koronaviru.

Nabízím nákup potravin a léků, venčení pejsků, nebo vám dojdu na poštu. Nabízím i hlídání a doučování dětí (pracuji jako učitelka ZŠ).

Kristýna Poslední

721991255

posledni.kr@seznam.cz

Venčení, nákupy, doučování, hlídání

Zuzana Frantíková

774982565

Frantikova@akfrantikova.cz

Zuzana Frantíková

Nabízím pomoc s obstaráním nákupu, venčení psa, hlídání dětí či zprostředkování roušky a další, na čem se případně domluvíme.

Markéta Truhlářová

721374928

truhlarova.jabok@gmail.com

[IT PORADENSTVÍ]
Zlobí vás notebook nebo počítač? Nevíte si rady s nastavením Windows, aplikací, vyskakujícími okny, pomalým systémem nebo (počítačovým) virem? Řešíte výběr nového zařízení a potřebujete poradit? Potřebujete něco nastavit, ale nevíte jak?

Napište mi. Buď to vyřešíme po mailu, nebo si zavoláme popř. se k vám na zařízení připojím vzdáleně a nastavím, co bude třeba.

Pomoc mohu nabídnout napříč celou republikou. Stačí mít k tomu pouze internetové připojení.
Nemáte čas učit se s vašimi dětmi v době karantény? Nerozumíte problematice nebo ji neumíte dětem vysvětlit? Nabízím pomoc formou online doučování matematiky pro základní a střední školy zdarma. Studovala jsem matematický obor na VŠ a mám mnohaleté zkušenosti s doučováním. Mohu např. vysvětlit látku přes skype, zaslat příklady k procvičování či vytvořit online testy. V případě zájmu mě kontaktujte emailem a uveďte, s čím konkrétně potřebujete pomoci.

Radka Domanská

776686939

radka.dom@volny.cz

Nabízím pomoc všem, kteří potřebují dovézt nákup, vyzvednout léky, vyvenčit pejska nebo cokoliv, co bude v mých silách. České Budějovice a okolí.

David Tlačil

602946419

delticek@gmail.com

Nabízím pomoc s nákupem potravin pro seniory, venčením psů, vyzvednutím pošty/balíčků i pomoc s úkoly z angličtiny pro děti na základní škole. Neváhejte mě kontaktovat, opravdu ráda pomůžu! :)
Nabízím své služby jako dobrovolník - nákupy, vyzvednutí léků, zásilek, venčení psů a další věci, co budou potřeba. Neváhejte se ozvat.

Jakub Škarda

721853386

jakub.skarda@gmail.com

Nákup a donos potravin, venčení psů atd...

Antonín Hudatzky

tondahuda@centrum.cz

Jsme 2 kamarádky, které nabízejí pomoc starším lidem či lidem nemocným a nemohoucím, kterým se v současné situaci nedoporučuje chodit ven.

Lucie

721283818

kokesova.lucie@seznam.cz

Rád vám nakoupím a dovezu nákup do domu. Pokud jste starší lidé nebo lidé nemocní, prosím, nechoďte ven a nechte si nákupy vozit od mladších lidí, kteří nejsou koronavirem tak ohroženi.
Nakoupím a přinesu až domů, nebo vyvenčím psa.
Jsem studentka pedagogické fakulty Jihočeské Univerzity. Mohu pomoci s nákupem, vyvenčit nebo pohlídat pejsky a doučovat (převážně Angličtinu, ale poradíme si i s jinými předměty).
S ochotou nabízím pomoc starším nemohoucím s nákupem potravin nebo i s jinými potřebami. Okolí České Budějovice.

Jakub Valuš

608666514

jakub.valus@email.cz